Ohlasy účastníků kurzu I. stupně

Martine,

moc děkuji za všechny materiály. Velké poděkování také ještě jednou posílám za víkend. Byl to pro mě krásný zážitek. Sešla se skvělá parta lidiček.
O čchi-kungu jsem se poprvé dočetla o prázdninách v časopise Meduňka, slíbila jsem sama sobě, že se někdy přihlásím na "nějaký" kurz třeba až budou dlouhé zimní večery...Pak jsem ale objevila v Šambale malý letáček s pozvánkou na zářijový kurz. Prožila jsem skvělý víkend, který mně otevřel cestu k tomuto čínskému cvičení. Je to pro mě takové "Umění být zdráv a šťasten". Tvoje předávání těchto meditačních technik bylo úžasné. Máš velký dar trpělivosti, empatie a vnitřního klidu. Jsem za to vděčná.
Pevně věřím, že se ještě potkáme. Ať se ti daří a máš kolem sebe radost a pohodu.

Zdravím, P.Š.


Ahoj Martine,

v prvni rade bych Ti chtel moc podekovat za cely vikend, ktery byl mnou straveny naprosto paradne. Jsem novym vecem tohoto typu velmi otevreny a proto me kurz, cviceni i samotne poselstvi velmi nadchlo, ukazalo mi dalsi moznosti lidskeho zivota, ackoliv mi spoustu veci a technik v kurzu videnych a slysenych nebylo a neni cizi, naopak, o spoustu podobnych temat se zajimam a proto jsem byl ve spravny cas na spravnem miste :-)

Kurz byl dle me tebou veden skvele, urcite jsme se nevideli naposledy, moc rad budu dochazet na stredecni cviceni, snad mi to vyjde jiz zitra.
Tesim se na dalsi shledani a jeste jednou ti dekuji za usporadani skveleho kurzu.

Zdravi te, L.H.


Ahoj, Martine,

i mě se cvičení líbilo, udělalo mi radost setkat se s příjemnými lidmi. To, jak jsi sestavil info mi pomáhá při cvičení. Je to stručné, ale díky jasné prezentaci si cviky dokážu vybavit. /Video jsem si ještě nepustila - před chvílí jsem si vše stáhla z úschovny./ Trochu mi dělá problém si vzpomenout, čím zakončit jednotlivé základní cviky. :-( .... Věřím ale, že se to poddá po nějaké době pravidelného cvičení.
Dnes se mi cvičilo dobře, /několikrát za den/ a troufla jsem si zakročit proti bolesti v noze!
Přeji ti ještě jednou ať máš hodně spokojených absolventů kurzu. Ať přibudou příznivci cvičení ZYQ.

Hodně sil! D.D.


Ahoj Martine,

děkuji za zaslané video a hudbu. Byl to moc fajn víkend a uvidíme se ve středu na klubovém cvičení

K.H. 


Ahoj Martine,
chci moc poděkovat za příjemně prožitý víkend - kurz 1. stupně Zhong Yuan Qigong. Oba dny byly v příjemné kamarádské náladě. Dozvěděla jsem se o nových způsobech cvičení, některé již ke stávajícím cvikům provozuji (cvičení při chůzi). Příjemné bylo i poznat nové lidičky se stejným zájmem. Moc si cením certifikátu o absolvování kurzu a už se těším na další setkání.

L.S.


Vytvořte si webové stránky zdarma!