Ohlasy účastníků kurzů


Ahoj Martine, 

za prvé DĚKUJI. Víkend se mi moc líbil a byl pro mě velikým přínosem. A to hlavně proto, že se jednalo především o vnitřní práci, práci se záměrem. Kurz byl veden systematicky, na vyzkoušení všech technik bylo dost času, dost času na opakování i sdílení prožitků jednotlivých cvičení. 

A co je hlavní, že to funguje! Sám sobě šamanem na cestě ke své dokonalé podobě.

Můj vnitřní zrak se pročistil a věřím, že každodenní cvičení bude prospívat nejen mně, ale lidem okolo mě. Věřím ve změny, které se započaly dít a těším se na dvojku!

S pozdravem a milou vzpomínkou a díkem, M. 


Ahoj,

dodatečně moc děkuji. Kurz byl naprosto fantastický.Líbil se m,i a těším se samozřejmě na pokračování, či setkání !

Hezký zbytek víkendu, R.


Hezký večer Martine, 

s odstupem několika týdnů bych rád poděkoval za inspirativní víkendový kurz a možnost seznámení s cvičením Čchi kung . Prezentace byla velmi edukativní a pro úplného začátečníka velmi přehledná. Od skončení kurzu cvičím každé ráno přípravné cviky a zkouším aspoň občasně Velký strom , pokouším se najít dostatečný časový prostor pro cvičení. Pocitově již vnímám určitou změnu, zklidnění, myslím, že musím být trpělivý a vytrvat. Děkuji velmi za tvojí trpělivost, těším se na další setkání, přeji vše dobré, R.  


Ahoj Martine,

děkujeme za skvělý vikendový kurz. Toto byla nejlepší prezentace čchi-kungu co jsme zažili. Těšíme se na další. Hodně úspěchů přeje F. s L.


Martine,

děkuji za zajímavý a podnětný víkend, kde jsem si mohla ještě upevnit své poznání, že jdu správnou cestou, jak se to všechno krásně skládá jako puzzle. Ale je to práce na sobě. Nikdo to za mě neudělá. Pokud chci své stáří strávit dobře, nic jiného snad ani nejde. 

Děkuji a opatruj se, L.S. 


Ahoj Martine,

jsem moc rád, že jsem se mohl kurzu zúčastnit. Jsem začátečník a kurz mi splnil všechno co jsem si představoval. Mimo řady nových informací oceňuji možnost praktického procvičení cviků pod odborným vedením. Děkuji za krásné prostředí, za potkání s fajn lidmi a za tvůj přístup a vedení kursu. Tvé kursy budu určitě doporučovat a věřím že se ještě někdy na kurzu potkáme.

Díky moc. F.P.


Martine,

moc děkuji za všechny materiály. Velké poděkování také ještě jednou posílám za víkend. Byl to pro mě krásný zážitek. Sešla se skvělá parta lidiček.
O čchi-kungu jsem se poprvé dočetla o prázdninách v časopise Meduňka, slíbila jsem sama sobě, že se někdy přihlásím na "nějaký" kurz třeba až budou dlouhé zimní večery...Pak jsem ale objevila v Šambale malý letáček s pozvánkou na zářijový kurz. Prožila jsem skvělý víkend, který mně otevřel cestu k tomuto čínskému cvičení. Je to pro mě takové "Umění být zdráv a šťasten". Tvoje předávání těchto meditačních technik bylo úžasné. Máš velký dar trpělivosti, empatie a vnitřního klidu. Jsem za to vděčná.
Pevně věřím, že se ještě potkáme. Ať se ti daří a máš kolem sebe radost a pohodu.

Zdravím, P.Š.


Ahoj Martine,

v prvni rade bych Ti chtel moc podekovat za cely vikend, ktery byl mnou straveny naprosto paradne. Jsem novym vecem tohoto typu velmi otevreny a proto me kurz, cviceni i samotne poselstvi velmi nadchlo, ukazalo mi dalsi moznosti lidskeho zivota, ackoliv mi spoustu veci a technik v kurzu videnych a slysenych nebylo a neni cizi, naopak, o spoustu podobnych temat se zajimam a proto jsem byl ve spravny cas na spravnem miste :-)

Kurz byl dle me tebou veden skvele, urcite jsme se nevideli naposledy, moc rad budu dochazet na stredecni cviceni, snad mi to vyjde jiz zitra.
Tesim se na dalsi shledani a jeste jednou ti dekuji za usporadani skveleho kurzu.

Zdravi te, L.H.


Ahoj, Martine,

i mě se cvičení líbilo, udělalo mi radost setkat se s příjemnými lidmi. To, jak jsi sestavil info mi pomáhá při cvičení. Je to stručné, ale díky jasné prezentaci si cviky dokážu vybavit. /Video jsem si ještě nepustila - před chvílí jsem si vše stáhla z úschovny./ Trochu mi dělá problém si vzpomenout, čím zakončit jednotlivé základní cviky. :-( .... Věřím ale, že se to poddá po nějaké době pravidelného cvičení.
Dnes se mi cvičilo dobře, /několikrát za den/ a troufla jsem si zakročit proti bolesti v noze!
Přeji ti ještě jednou ať máš hodně spokojených absolventů kurzu. Ať přibudou příznivci cvičení ZYQ.

Hodně sil! D.D.


Ahoj Martine,

děkuji za zaslané video a hudbu. Byl to moc fajn víkend a uvidíme se ve středu na klubovém cvičení

K.H. 


Ahoj Martine,
chci moc poděkovat za příjemně prožitý víkend - kurz 1. stupně Zhong Yuan Qigong. Oba dny byly v příjemné kamarádské náladě. Dozvěděla jsem se o nových způsobech cvičení, některé již ke stávajícím cvikům provozuji (cvičení při chůzi). Příjemné bylo i poznat nové lidičky se stejným zájmem. Moc si cením certifikátu o absolvování kurzu a už se těším na další setkání.

L.S.


Vytvořte si webové stránky zdarma!